O firmie

Salco au Naturel

Piękno tkwi w naturze. Markę Salco Au Naturel stworzono z myślą o połączeniu tradycyjnych i nowoczesnych receptur kosmetyczno-leczniczych. Efektem starań zespołu ekspertów i pasjonatów są najwyższej jakości kosmetyki inspirowane naturą. W dziedzinie wellness, odbudowy biologicznej i codziennej pielęgnacji ciała, stanowią one odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Misja

Na przekór największym koncernom farmaceutycznym i kosmetycznym, misją Salco Au Naturel jest powrót do natury. Naturalny profil marki wyznacza użycie leczniczego surowca. Bocheńska sól i solanka jodowo-bromowa od początków istnienia niezmiennie pozostają filarem kosmetyków Salco Au Naturel.

Naszą jakość budujemy przede wszystkim bogactwem wyselekcjonowanych składników i unikalnymi kompozycjami zapachowymi. Z dumą prezentujemy Państwu starannie dopracowane receptury kosmetyków, bezbłędnie harmonizujące z estetyką i zmysłowością.

W produkty Salco Au Naturel zaopatrują się renomowane salony kosmetyczne, hotele i ośrodki SPA z całej Polski. Chcemy podkreślić, że jesteśmy marką selektywną, daleką od trendu masowej produkcji. O naszej unikalności w branży kosmetycznej stanowi pasja, innowacyjne technologie i wykorzystanie potencjału soli leczniczej.

Historia

Od początku istnienia konsekwentnie podążamy wyznaczoną ścieżką, akcentując filozofię naturalnych, a zarazem nowoczesnych i wyrazistych kosmetyków.

Wszystko zaczęło się w XIII wieku, kiedy po odkryciu źródeł solankowych na małopolskich ziemiach (w Łapczycy nieopodal Bochni) zaczęły powstawać warzelnie. Wkrótce cały przemysł związany z wydobyciem soli przeniósł się do Bochni. Dopiero niedawno powrócono do pierwotnych, łapczyckich źródeł solankowych, produkując tu Bocheńską Leczniczą Sól Jodowo-Bromową. Istniejąca od 2009 roku marka Salco Au Naturel należy do rodziny bocheńskich preparatów leczniczych.

Wyróżnienia

Nasze produkty zostały docenione przez najbardziej poczytne magazyny kobiece w Polsce, uzyskując tytuły „Doskonałości Roku” – Twojego Stylu czy „Best Beauty Buys” przyznawaną przez magazyn „In Style”. Wyróżniono nas również Złotą Pieczęcią Natury i przyznano tytuł Qltowego Kosmetyku 2010.

Mamy nadzieję że również Państwo w najbliższym czasie dołączą do grona naszych zadowolonych Klientów.

Media o nas

Publikacje o naszych produktach znalazły się w takich mediach jak: